loader

Ruská restaurace

Pouze 50m od autobusového nádraží v Karlových Varech se nachází Ruská restaurace. Abychom zachovali typickou představu o "Rusech", tak Vás u vstupu s úsměvem a harmonikou přivítá 2m medvěd. Výzdobou restaurace jsou samozřejmě také samovary a matrošky.

Avšak Ruská restaurace je hlavně o jídle: bohatý boršč s hovězím masem, hustá a voňavá soljanka s klobásou a uzeným masem, palačinky se zakysanou smetanou, houbami, masem. Carský salát v košíku z křupavého těsta. Vareniky s bramborovou kaší a restovanou cibulkou. Jako desert vareniky s višněmi.To vše je ruční práce našich kuchařů.

Pro milovníky masa máme v nabídce delikátní vepřovou panenku nebo kuřecí prsa, podávané s domácími brambory a zeleninovým salátem. Na pánvi podáváme smažené telecí maso s cibulí a bramborami. Vegetariány kromě vareniků potěší pšeničná kaše s houbami a pečená zelenina s domácím ječným chlebem. Steak z lososa nebo pečený pstruh uspokojí každého labužníka, který má rad ryby. Skutečná domácí limonáda a nefiltrované a nepasterizované "Karlovarské pivo Starý hrad" z vlastního pivovaru, je velmi chutné a prospěšné. Mimochodem "Karlovarské pivo Starý hrad" můžete ochutnat pouze v restauracích "Staroslovanská kuchyně" a v restauraci "Cha -Cha".

Při hezkém počasí mohou hosté využít zahrádku u vstupu do restaurace. Uvnitř restaurace je velké hala a dva útulné menší salónky. Každý z nich je individuálně vyzdoben. Velmi přátelsky může restaurace přijmou asi 80 hostů zároveň. Jak se k nám dostanete? Lehce, 200m od největšího parkoviště ve městě, které je vedle autobusového nádraží, 80m od podzemního parkoviště, 250m pěšky od Becherplaz.

Těšíme se na Vaší návštěvu !

ozdobaMenu Ruská restaurace ozdoba

Cart

Ruské jídlo nás prostě baví